Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítja ezt nekem valaki,...

Lefordítja ezt nekem valaki, akinek van kedve hozzá?

Figyelt kérdés
Hi James! Greetings from the Czech Republic. It's great here. We travelled by boat to the Netherlands and then we drove down to Prague. It was a long journey, but we played computer games in the car and we stopped to visit some places in Germany on the way. We found a problem yesterday, because I losted my mobile. I put it on the table in a restaurant and then I forgot it. Luckily, the wauter had it. Hope you're OK. Lucas Ui: Le tudnám fordítani, csak van egy csomó lecke, meg persze a lustaság.

2020. jan. 12. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

“Le tudnám fordítani, csak van egy csomó lecke, meg persze a lustaság.”


Írással együtt ezt kb.3-4 perc lefordítani. Úgyhogy csináld csak meg te :)


Amúgy ez kérés, nem kérdés..

2020. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan kifejezés hogy "i losted my mobile"
2020. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%

Szia James! Üdv Csehországból. Nagyszerű itt. Hajóval érkeztünk Hollandiába, onnan pedig autóval Prágába. Hosszú volt az út, de játszottunk a számítógépen az autóban és Németországban is megálltunk, hogy megnézzünk néhány helyet. Tegnap lett egy kis problémánk, mert elvesztettem a telefonom. Egy étteremben leraktam az asztalra és ott felejtettem. Szerencsére, a pincér megtalálta. Remélem te jól vagy.

Lucas


Olyan tényleg nincs, hogy I losted, helyette I lost.

2020. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!