Ti hogy alkalmazzàtok a villàmolvasàst a tanulàsban? Segìtene valaki, ha egy tankönyvet elolvasna villàmolvasàssal, és utàna leìrnà érthetően, hétköznapi nyelven miről szòlt a tankönyv?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Ez a villámolvasás egy nagy marhaság, csak szédítik vele az embereket. Ha régi irodalmi könyvet olvasol, abban még ismeretlen szavak is lesznek, többször át kell olvasni még egy mondatot is hogy értelmezni tudjad.

Ha szakkönyvről van szó akkor szintén ugyanez van. Mert a kellő alaposság mindig elvárt.

Akkor most milyen villámolvasásról beszélünk?! Nem kell bedőlni mindennek. Az persze másik dolog, ha átfutni akarja az ember. Mondjuk azt meg tartalomjegyzék/tárgymutató alapján ésszerű.

2020. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még ami eszembe jutott, a rain man-ben Dustin Hoffmannak van egy olyan jelenete, amikor átlapozással elolvas egy könyvet, ill. félig megtanul egy teleffonkönyvet. Bár ez is csak fimben van...
2020. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a vàlaszt!!!Töri tankönyvet szerettem volna villàmolvasni.
2020. febr. 15. 16:27
 4/5 chtt ***** válasza:
64%
A villámolvasás nem marhaság, ha tudod használni. Bár előbb megismertem volna! Az utolsó diplomám már azzal szereztem, kb. tizedannyi tanulással. Egy négyes és csupa ötös vizsga. Nekem bejött. Viszont nem úgy működik, hogy hopp gondolok egyet, és villámolvasom a törikönyvet. Javallom a tanuláskontroll pont hu oldalt (előtte voltam másnál, de az nagyon nem működött, Kornélhoz csak kíváncsiságból, kb. brahiból mentem el, hogy vesztenivalóm úgysincs) vagy a Paul Scheele könyvet.
2020. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a vàlaszt!!!!
2020. febr. 15. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!