Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi lehet az 5 betűs megoldás?...

Mi lehet az 5 betűs megoldás? Több féleképp is próbálkoztam, de egyik sem helyes.

Figyelt kérdés
Egyik egy gif és ahhoz tartozik egy kép. Halmazok összessége. Hozzászólásban a linkek!

#matematika #halmaz #chatbot #Leszek a Baratod
2020. febr. 20. 09:05
 1/6 A kérdező kommentje:
2020. febr. 20. 09:07
 2/6 anonim ***** válasza:

AB8Z=


Szerintem. A második égő nekem nem egyértelmű (lehet, hogy van benne piros, lehet, hogy nincs), az összes többi biztosan jó.

2020. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen azt már próbáltam, de nem fogadta el valamiért megfelelő megoldásnak. Egyébként ez egy játékból van Facebookon. Leszek a Barátod néven fut. Szabadulószobás játék. Chatbot segítségével.
2020. febr. 20. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor a B-t cserélgesd a többivel, a másik négy karakter biztosan jó.

Ha úgysem sikerül, akkor hibás a feladvány.

2020. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A második szerintem P (a többit nem néztem)
2020. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
AB8Z= Végül csak elfogadta a rendszer :D Először én is ezt írtam be, de nem fogadta el.
2020. febr. 20. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!