Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni ezeket a feladatokat?

Figyelt kérdés

Nem értem azt amit most veszünk. Alárendelő összetett mondatokból a Határozói.

Ofi 8. Nyelvtan Mf

Segítenétek?

[link]

[link]



#alárendelő összetett mondat #Széplaki Erzsébet #Határozói szerkezet #Ofi 8. Nyelvtan Mf
2020. márc. 3. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

ezt ajánlom olvasásra ;)

2020. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így, hogy még csak ötödikes a gyerek, én meg ugye soksok éve voltam nyolcadikos, józan parasztival ez annyit tesz, hogy van az okhatározói, amikor annak, amit csinálsz, volt egy oka. Én most pl azért írok ide, mert kérdeztél. És van a célhatározói, amikor a cselekvésemnek van egy konkrét célja, pl azért írok most ide, hátha megérted tőle a leckédet. Na? :)
2020. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oh köszönöm, elolvastam amit az első válaszoló írt, és a amit te kedves második, és mostmár értem.

Köszönöm szépen sokat segítetetek!

2020. márc. 3. 15:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, már értem. Véletlenül emeltem ki
2020. márc. 5. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!