Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol lehet KMOOC-on feladatot...

Hol lehet KMOOC-on feladatot feltölteni?

Figyelt kérdés

Szal van ez az Óbudai Egyetemnek az online tanulási rendszere; és felvettem néhány tárgyat; tegnap előtt tök könnyen megtaláltam, ott rögtön szem előtt volt, hogy kiírta, hogy 1. heti feladat; 2. heti feladat; de most meg nem találom. Digitális pedagógia a tantárgy, amit fölvettem. BME-s tárgy. Hova lehet tehát feladatokat feltölteni, mert most nem találom, hogy hol ír ilyet kattinthatóan, hogy 1. heti feladat, 2. heti feladat, stb.

Tehát, valakinek ötlet? Aki esetleg már csinált ilyen online kurzust? :)


Előre is köszönöm a válaszokat, tippeket. :)



2020. márc. 7. 14:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, ott van ahol felsorolják a leckéket, és ott van az is lent, hasonlóan, mintha az is egy lecke lenne; tehát ott van a kövi lecke címszavai alatt. :) Ahol meg úgy van külön leírva, az meg a problémamegoldó-technikákhoz tartozik. Akkor rendben van minden, akkor mindent megtaláltam. :):):) Köszi azért annak, aki próbált segíteni. :):)
2020. márc. 7. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!