Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lineáris függvények. Másodfokú...

Lineáris függvények. Másodfokú függvények. Értettem de a tankönyvben máshogy hozzá mint ahogy eddig néztünk?

Figyelt kérdés

y(x)=x+5, g(x)=9

Ez így egybe egy fadatkent van megadva. Azt tudom hogy f(x) =y de nem értem, hogy a második részét azt hogy kellene felirni,vagy,hogy köze van egyáltalán az elsőhöz.



2020. márc. 19. 07:57
 1/6 A kérdező kommentje:
elírtam.f(x)=x+5, g(x)=9
2020. márc. 19. 08:07
 2/6 anonim ***** válasza:
És most ezeket ábrázolni kell vagy a 2 fv. metszéspontja kell vagy mi van velük?
2020. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ábrázolni kell
2020. márc. 19. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:
g(x)= 9 képe 1 vizszintes folytonos vonal y=9 magasságában, tehát bármilyen x értéknél a fv. értéke 9
2020. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké. köszönöm
2020. márc. 19. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Azt jegyezd meg, hogy az y(x) az pont ugyanúgy függvény, mint a g(x). Ne a neveken akadj fenn, hanem nézd meg, hogy milyen.

És kérlek, az ilyen példát a HF kategóriába tedd.

2020. márc. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!