Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A pénz nem boldogít. Tudnátok...

A pénz nem boldogít. Tudnátok segíteni pro és kontra érvekben?

Figyelt kérdés

Más 2 egész napja szenvedek ezzel a fogalmazással,de nem tudok semmit össze hozzni. Azt írtam más,hogy az egészséget nem lehet pénzen megvenni, de bizonyos betegségeket meglehet gyógyítani de azt is meg kell fizetni.

Szóval nem tudom mit írjak! Valaki pls 🙏


2020. márc. 19. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ki korán kel,aranyat lel. Viszont aki aranyat lel, az késő estig örül és másnap nem tud korán kelni.


A pénznek nincs szaga. Csak a pénztárosnőnek.


Mindenki a saját szerencséjének a pogácsa.

2020. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg mindent bele lehetne vinni. Alapnak nézd meg a maslow féle szükséglet hierarchiát, az is jó lehet kiinduló pontnak.
2020. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egy kutatás, olyanokat vetettek össze, akik elvesztettek 4 végtagjukat, vagy lebénultak valaminek következtében, illetve lottó nyerteseket a boldogság függvényében. 1 év leteltével ugyanannyira volt boldog a 2 csoport. Google szerintem kidobja.
2020. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!