Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Mit írjak a német fogalma...

SOS! Mit írjak a német fogalmazásomba?

Figyelt kérdés
Azt kaptuk feladatnak, hogy Wordben írjunk 1-2 oldalas forgalmazást (németül persze) arról,hogy mit csináltunk múlt héten és múlt hétvégén. Ma van a határidő, de nem tudok semmit se beleírni, mert egész héten itthon voltam és csak tanultam/unatkoztam. Még bekamuzni se tudok semmit mert vírus miatt nem lehet kimenni, így egyébként se tudnék beleírni sok mindent. Valaki segítsen kérlek, nagyon el vagyok akadva.

2020. márc. 23. 14:06
 1/4 anonymousreview60 ***** válasza:
Írd le ezt a napi rutinodat, az unatkozással, lustálkodással (faullenzen?) együtt. Hazudj házimunkát is!
2020. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ja, és ha otthon Vagy nem tudsz Mit kezdeni magaddal???

Segíthetsz a hàzimunkàban, fözhetsz, süthetsz sütit, àthívhatsz baràtokat, tanulhatsz nyelvet, nézhetsz Filmet,olvashatsz,màr hà tudsz egyàltalán... Én sose unatkozom, Ja és ahoz is van elég fantàziàm, hogy ne itt kérdezzem meg mit Írjak ha megkérdezik Mit csinàltam a hétvégén....

2020. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszönöm. Kedves második! Lehet, hogy fantáziám nincs, de legalább fogtam már nyelvtankönyvet a kezemben.:)
2020. márc. 23. 14:33
 4/4 anonim válasza:
51%
Eszed sincs sok, segíteni akarok,te meg bunkózol.... Mi van veled generàció???Anyàd büszke lehet ràd.Nem elég hogy lusta vagy, még ostoba és ellenséges is .
2020. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!