Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Kérhetném segítségeteket? (többi lent)

Az lenne a kérdésem hogy kondenzátor kapacitás mérését milyen műszerekkel kell elvégezni? Illetve ha valaki egy kép vagy rajz formájában el tudná a kapcsolást nekem küldeni nagyon sokat segítene vele :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: kondenzátor, házi feladat, kapacitás, rajz

márc. 24. 09:08  Privát üzenet  

A válasz
Gyakorlati szempontból veszel egy fejlettebb digitális multimétert, azon van kapacitásmérési lehetőség is(meg praktikusan induktivitást is tud mérni). A mérés elve többféle lehet, de ebbe most nem mennék bele.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 26. 21:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Segitsegeteket szeretnem kérni! Mi a fáklya hadművelet és a fehér hadművelet? Nagyon kéne a valasz!
Az a feladatom, hogy leírjam a víznek az eljutását a forrástól a boltba keruleseig (10 pontba), segitsegeteket szeretnem kerni van e valakinek erre otlete? 1 konkretum korulbelul 1 mondat.
Kerhetnem a segitsegeteket?
Kérhetném a segitségeteket? Nagyon sok a fehér folyásom tegnap este óta.
Sapientiában (Erdély, Csikszereda) kérhetném a segitségeteket?
Íj ügyben, kérhetném a segitségeteket? Szeretnék vásárolni egy KAP WINSTAR 2-25, Winstorm Carbon karokkal, de nem tudom eldönteni mien hosszúságú legyen. Én 170cm vagyok.66-68-70. Melyik legyen?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!