Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Csak a mi iskolánkba van az,...

Csak a mi iskolánkba van az, hogy a tanárok őrült módjára rakják ki a tananyagot?

Figyelt kérdés

A tanárok nálunk őrült módjára teszik ki a tananyagot, mit nem sejtve, hogy diákok megszakadnak a háziban. Veletek is így van, vagy csak a mi iskolánk ennyire maximalista? Értem, és tudomásul veszem, hogy ez szünet. pl: hétfőn nincs nyelvtanunk, aztán hétfőn a nyelvtan tanárnőnk HÉTFŐN( ugye nincs óránk nyelvtanból)és kirakja az anyagot.😂 Én meg így csodálkozom. Tesiből meg minden nap kapunk feladatot:

Yoga, futás, erősítő gyakorlatok...😂🤣. Csak nekünk ilyenek a tanárok vagy máshol is?!!



#Ez csak nekem fura?
2020. márc. 24. 14:12
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam: ez NEM szünet
2020. márc. 24. 14:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van. Van olyan tantárgy, amiből az órák abból álltak, hogy a tanár jegyzetelt a táblára, mi meg másoltuk utána. Jegyet beadandókra, kiselőadásokra kaptunk. Most ugyanebből a tantárgyból munkafüzeti feladatokat kell megcsinálnunk (és nem 1-2 oldalt), mikor eddig ki sem nyitottuk se a munkafüzetet, se a tankönyvet.

Tesiből nekünk is vannak feladatok, sőt, dolgozatot is írunk majd valami elméleti anyagból.

De a többi tantárgyból is küldik rendesen az anyagot.. többet is mint eddig.

2020. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy azért rakják ki gyorsítva, hogy akkor is tanulhassatok, ha ők elkapják a vírust.
2020. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nálunk Szerencsen nem ennyire bolondok a tanárok, viszont velük az a probléma, hogy egy-két tanár nem reggel, hanem este 17:00 után rakja ki az anyagot. Igazából nekem nagyon jó ez az egész, viszont elég sz*r, hogy sok tanár estére adja a feladatot. Azért ne add fel!
2020. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!