Férfi szó szinonimái?

Figyelt kérdés
Minél többre lennék kíváncsi.
2020. márc. 25. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hím, kan, ember, pasi, csávó
2020. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Elvárom a zöld kezet,ha jó a válasz! Sokan elfelejtik megköszönni,ezért segítenek egyre kevesebben!


alak, ember, koma, pacák, hapsi, pasas, pali, muki, ipse, krapek, tag, ürge, figura, muksó, pasi, fickó, csávó, manus, hapek, arc, fószer, fazon, csóka, csákó, legény, hapi, srác, fiú, úr, pofa, személy, illető, mandró, fráter, szerzet, szivar, férfiú, csávesz

2020. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Zseniális, hogy megint egy olyan házi, amire 2 kattintással meglenne a válasz, de erre se vagytok képesek. :)
2020. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló:

Zseniális, hogy már megcsináltam a házit és ez csak kiegészítésnek kell:-) Ha nem tudod mennyire vagyok szorgalmas, inkább ne gúnyolódj;)

2020. márc. 25. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
És kiegészítésként nem tudtál beírni 2 szót a Googleba. 🤷🏽‍♂️
2020. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam MINÉL TÖBBET szeretnék. Már a kérdés kíirása előtt összegyűjtöttem azokat a szinonimákat, amik interneten voltak, amelyeket én ismertem, amelyeket a testvéreim ismertek. Arra voltam kiváncsi, hogy van e olyan szinonima, amelyet esetleg kihagytam. Egyébként pedig, ha nem tudsz segíteni, akkor légszi ne vàlaszolj a kérdésre. Senki sem kötelez.
2020. márc. 26. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!