Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok mondani egy rövid...

Tudnátok mondani egy rövid véleményt a fogalmazásomra?

Figyelt kérdés

Ha valaki tud egy kis időt szakítani rá, akkor nagyon megköszönném ha elmondaná az őszinte(!) véleményét.


A feladat az volt, hogy választani kellett egyet a felsorolt lehetőségek közül fogalmazás témának a Szent Péter esernyőjéről. Az én választásom arra az időre esik mikor Gregorics Pál kémként szolgált a hadseregben. Írni kellett egy rövid történetet az egyik küldetéséről.

Aki tudna segíteni annak elküldöm. Előre is köszi!



2020. márc. 26. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
szívesen elolvasnám
2020. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint ezen a fogalmazáson látszik, hogy beleraktad az időt és az energiát. Igazi mestermű, amihez foghatót eddig soha nem is láttam. Szerintem írónak kéne elmenned.
2020. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elolvasom
2020. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szivesen elolvasnám
2020. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!