Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Tudnátok mondani egy rövid véleményt a fogalmazásomra?

Ha valaki tud egy kis időt szakítani rá, akkor nagyon megköszönném ha elmondaná az őszinte(!) véleményét.

A feladat az volt, hogy választani kellett egyet a felsorolt lehetőségek közül fogalmazás témának a Szent Péter esernyőjéről. Az én választásom arra az időre esik mikor Gregorics Pál kémként szolgált a hadseregben. Írni kellett egy rövid történetet az egyik küldetéséről.

Aki tudna segíteni annak elküldöm. Előre is köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Szent Péter esernyője, fogalmazás, történet téma, kritika

márc. 26. 20:45  Privát üzenet  

A válaszok
szívesen elolvasnám

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 20:50 Privát üzenet
Szerény véleményem szerint ezen a fogalmazáson látszik, hogy beleraktad az időt és az energiát. Igazi mestermű, amihez foghatót eddig soha nem is láttam. Szerintem írónak kéne elmenned.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 26. 21:30 Privát üzenet
elolvasom

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 26. 21:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki mar anglisztikan van a PTE-n tudna velemenyt mondani a kurzussal kapcsolatosan?
Tudnátok 16. Keruleti közepsulikrol velemenyt mondani?
Tudnátok véleményt/tapasztalatot mondani a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Karán a népegészségügyi ellenőr szakirányról?
Tudnatok nekem velemenyt mondani ezekrol a sulikrol? Premontrei Szent Norbert Gimnazium (Gödöllő) Teleki Blanka Gimnázium (Bp) Szinyei Merse PAL gimnazium (Bp)
Tudtok velemenyt mondani az ELTE pszichologia szakrol?
Tudnátok véleményt/tapasztalatot mondani az öntapadós pamut pántnélküli melltartóról?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!