Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kell írni a Bánk...

Fogalmazást kell írni a Bánk Bánból, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Tegnap óta ülök a feladat felett, de egyszerűen nem tudok fogalmazást írni, sohasem ment. Ezek közül kell választanunk:

1.) Bánk bánként levélben kérj tanácsot barátodtól!


2.) Melindaként írj naplót!


3.) Bizalmas barátként írd meg levélben tanácsaidat Bánk bánnak!


4.) Írd meg II. Endre gyászbeszédét, melyet felesége, Gertrudis sírja felett mond el!


5.)Írd le E/1.személyben, hogy Gertrudis a megbékélés szándékával mit üzenne a túlvilágról az élőknek! Hogyan látja a történteket és saját felelősségét!

Hétfőre kellene, jegyet kapunk rá. Tudna valaki segíteni?



2020. márc. 27. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Melindaként megírnám, hogy mennyire gáz, hogy egy elkábított és megerőszakolt nőt úgy vádolnak, mintha ő tehetne róla. Agyrém, hogy 2020-ban még tanítják ezt a nőgyűlölő cuccot.
2020. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zorba a görög azt mondta, táncolni kell, a zene majd csak megjön hozzá. Ez magyarul annyit tesz, hogy neki kellene ülnöd és gondolkodni, majd írni. Van időd.

Tényleg alapból maradsz hülye, ha más írja meg a leckédet.

2020. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki nem ír helyetted fogalmazást.:)
2020. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Valószínűleg rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Nem kértem, hogy valaki írja meg helyettem.:)
2020. márc. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!