Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy lehetne ezeket a szavakat...

Hogy lehetne ezeket a szavakat mondatba foglalni: diapedézis, B limfociták, leukociták, T limfociták, fagocitózis?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy mondatba az egészet?

Amúgy gondolkodtam rajta vagy 2 percet de hirtelen nem ugrott be egy értelmes sem.

olyan tanárnak/valakinek kell elmondanid aki ért is hozzá? Mert ha nem akkor csak pakold össze valami értelmetlenné.

Egyébként dr House egy jó sorozat, kb megnézel egy részt tuti lesz benne egy ilyen mondat.

2020. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Holnapra biosz házi.


Én is már jó ideje gondolkodok rajta, a helyet is kihagytam neki a feladatoknál, de nem tudom mondatba foglalni. Még úgy se, hogy esetleg 2 mondatba, hogy azért legyen ott valami...

2020. márc. 31. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik az immunrendszerrel kapcsolatos.
2020. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!