Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Írj egy személyes hangvételű...

Írj egy személyes hangvételű vallomást valakinek a bőrébe bújva! E/1. személyben írd! Belehelyezkedhetsz egy fiktív karakter helyzetébe is. A vallomásban szerepeljen egy fordulat ami sorsdöntő volt az életében. A szöveg hossza minimum 300 szó legyen?

Figyelt kérdés

#vallomás #fordulat #vkinek. a bőrébe bújva #300szó
2020. ápr. 1. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez mire kell? Te magadtól találtad ki, vagy azt várod el, hogy más írja meg a házidat?
2020. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
hát írjál akkor
2020. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, eddig azért nem írtam mert nem tudom hogy egy vallomásnak hogyan is kéne kinéznie. Ebben kértem a segítségetek.
2020. ápr. 1. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

[link]


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Tessék, google a barátunk, hát ezeket adta ki. Te nem szimplán segítséget kértél, hanem azt, hogy más csinálja meg helyetted. Kinek mi a nehéz, de ez nem atomfizika. Olvass szerelmi vallomásokat, aztán hosszabban találj ki valamit.

2020. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Nehéz volt ezt leírni? Máskor mondjuk ezzel is kezdhetnéd.
2020. ápr. 1. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd még mi kérünk elnézést, nem? :)))
2020. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nehéz lett volna leírni értelmesen mit akarsz ugye? de a pofád az nagy.
2020. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te lehetsz:

Antenkritt doktor (eredetinéven Sándor Mátyás, ez a regény címe is)

Harry Potter

Frodó a Gyűrűk urából

2020. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!