Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni fogalmazást írni ezekkel a szavakkal? Özvegyasszony, hajó, Csendes-óceán, patika, három fiú, albatrosz, felhő, kaviár, vajas kenyér, delfin

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Meddig jutottál?
2020. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem írjál nyugodtan valami hülyeséget! :) Ha az a lényeg, hogy szerepeljenek benne ezek a szavak! :) De egyébként én írtam már olyan fogalmazást, hogy nem tudtam talán az összes szót amit kellett belerakni, úgyhogy valahogy úgy oldottam meg, hogy a többit csak felsoroltam, hogy ezenkívül volt még a szobában egy ez, egy az, meg egy amaz is. Vagy pl "nagypapám delfinjére emlékeztetett." meg ilyesmiket is bele lehet írni, lényeg, hogy írjál valamit. Pl amúgy van egy olyan zene is, hogy "I'm an albatros", és akkor hogy pl mentek a hajóval a Csendes-óceánon a patikába , egyikük épp vajaskenyeret evett, a többiek addig mondjuk közben ezt énekelték. Vagy elrepült fölöttük egy ilyen. És mondjuk átlyukasztotta a felhőt a közepén, és így repült. A patika meg egy másik hajón volt, egy özvegyasszony és a kis delfinkéje volt ak a tulajdonosok; és akkor ottmaradtak éjszakára is bulizni, és közben meg kaviárt ettek. :) Ilyen egyszerű ez, nem kell túlbonyolítani. Ha meg akarsz még hosszabbat, akkor térj ki rá, milyen idő volt, ki milyen ruhát viselt, milyen állapotban volt a patika fala; az özvegyasszonynak mondjuk ősz haja volt, ami itt-ott látszott csak ki, mert mondjuk vörösre festette egy a neten rendelt hajlakkal, mert elért odáig a wifi, ahol általában a hajójával volt; meg stb.
2020. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Szóljon arról a fogalmazás, hogy egy özvegyasszony hajóval a Csendes-óceánra szállt és az út során patikába kellett mennie, ahol három fiú dolgozott és egy albatrosz díszítette a csillárt. Miután kinézett az ablakon, szép felhőket látott az égen, majd evett egy kaviárt vajas kenyérrel, miközben a delfin kiugrott a vízből.


És még csak meg sem erőltettem magamat, mert lusta voltam nem sorrendben felhasználni a szavakat. :))

2020. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Az özvegyasszony három lányát feleségül vette három, patikus fiú, akik nagyon szerették anyósukat, ezért befizették egy világkörüli hajóútra. Épp kaviáros vajas kenyeret készült enni, de egy albatrosz lecsapott a kenyérre, amit beleejtett a vízbe. Ott úszkált egy delfin, pont elé pottyant az eledel.
2020. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
45%
lol ti is ezt a szart kaptátok feladatnak?
2020. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Az özvegy asszony elment a Csendes óceán kikőtőjében található patikába, ahol a falakat hajós tapéta díszítette. Az nő három fia is vele ment, hazafele menet vettek 3 vajas kenyeret, megszórták egy kis kaviárral, majd szétosztották a delfinek és a felhők között szálló albatroszok közt.
2020. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Az özvegy asszony szerint te írd meg saját magadnak a házidat, különben ez a hajó is elfog menni, és elsüllyedsz majd a szar munkákba, mint ez a hajó a csendes óceánba, aztán albatroszok lengik körül. Aztán majd mehetsz a patikába venni magadnak a gyógyszereket. Kaviárra és delfinre nem lesz pénzed, csak vajas kenyérre. Tegnap is láttam, hogy három fiú állt a kukák mellett felhős nekintettel, és csak várták a csodát és a lóvét, de közbe rájöttek, hogy ŐK SE MAGUKNAK ÍRTÁK MEG A HÁZIJUKAT, EZÉRT BUTÁK MARADTAK ÉS NEM KITARTÓAK.
2020. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkineka segitséget
2020. ápr. 8. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!