Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A tanárom olyan beadandót...

A tanárom olyan beadandót kaptunk hogy hozzá sem tudok fogni, valaki segítene megírni? (javascript)

Figyelt kérdés

Töltsünk fel egy tömböt -30 és +50 közötti véletlenszámokkal, majd írjunk programot, amely válaszol az alábbi kérdésekre!

Minden feladat előtt a program írja ki a feladat sorszámát!

1. Hány eleme van a sorozatnak?

2. Van-e a sorozatban negatív szám?

3. Hány páros szám található a sorozatban?

4. Mennyi a sorozatban található legnagyobb szám?

5. Írjuk ki a sorozatban található 10-zel osztható számokat!

6. Írjuk ki az első 29-cel osztható szám indexét!

7. Igaz-e, hogy minden szám páros?

8. Mennyi a sorozatban található számok átlaga?

9. Van-e a sorozatban olyan negatív szám, amelyet nulla követ?

10. Írjuk ki az utolsó 17-tel osztható szám indexét!



és nem értem mit hogy kellene

sőtt elvagyok vesze :D

és ma délre meg kell írni


2020. ápr. 6. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ilyet ad fel, gondolom alapod már van js-ben, nem? :) Ha hamarabb kiírod megírtam volna, de sajnos ma délutánig "egyetemen vagyok". Szóval egy tanácsom van: izzítsd a guglit és szépen egyesével írd be a kérdéseket angolul - 100%-ig biztos vagyok benne, hogy stackoverflow-n minden kérdésedhez lesz egy hasonló kérdés. Rögtön a tömbfeltöltés:

[link]

Hajrá! :)

2020. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!