Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lenne oly kedves, és...

Valaki lenne oly kedves, és segítene nekem pár kérdésben, hátha van ott olyan aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

1. Állandó löketű, soros, dugattyús, hagyományos befecskendező (Bosch) szivattyú esetén milyen szerkezet szabályozza a maximális fordulatszámot?

2. Állandó löketű, soros, dugattyús, hagyományos befecskendező (Bosch) szivattyú esetén milyen szerkezet akadályozza meg a porlasztócsúcs túlcsepegését, hol helyezkedik el?

3. Benzines, szívórendszer Ottó motoroknál mivel szabályozzuk a beszívott levegő mennyiségét, így a fordulatszámot is. Mi az alkatrész neve?

4. Állandó löketű, soros, dugattyús, hagyományos befecskendező (Bosch) szivattyú esetén mivel szabályozzuk a hengerekbe befecskendezett üzemanyag mennyiségét? Diagnosztikai próbapadon hogyan állítjuk be, hogy egy löket alatt azonos mennyiségű üzemanyag kerüljön minden egyes hengerbe?


2020. ápr. 17. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálad se megy a gugli?

Biztos te is Kínából írsz.

2020. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De képzeld 2 napja a googlét bújom a válaszok miatt, 26 kérdés volt erre a 4re nem találtam választ 🤷‍♀️
2020. ápr. 17. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos vagy ebben?

Nem nagyon néztem át, de nekem az első találat:

[link]


Így kerestél, ugye:

[link]

2020. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!