Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Haydn Oxford című Szimfónia...

Haydn Oxford című Szimfónia jellemzése, hogyan kell? Ezen szempontok alapján: művel kapcsolatos érdekesség, zeneszerző mű keletkezésének története, zenekarról karmesterrel érdekes információ.

Figyelt kérdés
Ti ezek a pontok alapján,hogyan jellemeznétek pár szóval, legfeljebb egy-két mondattal: művel kapcsolatos érdekesség, a zeneszerző és a mű keletkezésének története, a zenekarról, karmesterről való izgalmas információ, meg az, hogy milyen zenét fogok hallani.

2020. ápr. 23. 12:19
 1/1 anonim válasza:

1791-ben Joseph Haydnt az Oxfordi Egyetem díszdoktorává avatták. Az ünnepi műsor részeként elhangzott a zeneszerző 92. számú G-dúr szimfóniája is, amely innen kapta az Oxford-szimfónia elnevezést.


rágugliztam és az ELSŐ találat

ebben minden benne van ahogy láttam.

zenekar meg karmester... attól függ ki játsza.

válaszd Herbert von Karajant és írd, hogy vezénylésében egyedi, hogy a művet a hangzásból és nem üzenetből közelíti meg, így nem mindig rajzolódik ki a történet, de zeneileg tökéletes. vagy valami ilyesmi

erre az énektanci dob egy hátast

2020. máj. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!