Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy fogalmazást kéne írnom az...

Egy fogalmazást kéne írnom az egri csillagokról de úgy hogy egy gyerek szemszögéből és egyszerűen semmi ötletem sincs. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Elolvastad a regényt?
2020. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyire nincs fantáziád? Lopj az írótól. Leírod, hogy xy egri paraszt gyerek vagy, jött a hír, hogy jön a török. Leírod hogy mit tehettek a felnőttek, hogyan készültek fel, aztán kiosontál megnézni hogy vonulnak (itt lehet nyúlni Gárdonyitól, mert 20 oldalon keresztül azt taglalja ki hogy nézett ki). Aztán mikor volt a a csata te mennyire féltél a többi gyerekkel, de a hős Dobó Pista meg a sleppje milyen jól küzdött - itt visszacsatolsz a regényhez) ... Stb stb
2020. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem el sem olvasta a könyvet... Úgy tényleg ne megyszerű bármit is írni.... :-D
2020. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy elolvastam-e igen elolvastam a filmet is láttam,nem kell okoskodni köszi:)
2020. máj. 11. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!