Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Biosz érettségire készülök...

Biosz érettségire készülök fel. A szerveződési szinteknél az egyedi szerv. Szintről mit kellene tudnom? Semmit se találok, csak az egyed alatti és feletti szintekről. :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed, hiszen az egyedi szerveződési szinthez tartozik az egyed alatti, ill. a feletti.
2010. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyik könyvben az van írva,h 3féle szerveződési szint van: egyed alatti szerveződési szint , egyedi szerveződési szint és egyed feletti szerveződési szint.Én csak az alattit és felettit tudom.
2010. júl. 29. 14:56
 3/4 A kérdező kommentje:
elnéztem....nem egyed szintű,hanem sejtszintű .már megtaláltam :)
2010. júl. 29. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az egyed az pl te vagy. Meg egy db kutya is egy egyed. Meg egy tücsök is egy egyed:D
2010. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!