1: első (vagy alsó) kvantilis
2: nyolcadik decilis
3: medián
4: tizedik percentilis
2020. máj. 24. 11:47
1/2 anonim válasza:
Nem biztos, de lehet, hogy:
1: 1/4
2: 8/10=4/5
3: 1/2
4: 10/100=1/10
Ha igaz, akkor 2: a legnagyobb.
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2020. máj. 24. 20:46