Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van valaki aki nagyon szereti...

Van valaki aki nagyon szereti a Pál utcai fiúk könyvet és tudna kérdésekre válaszolni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szetezem a Pál utcai fiúkat. És ajánlom figyelmedbe érdemes elolvasni. Nagyon jól, olvasmányosan van megírva.
2020. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén a fiam nem szólt hogy ki kell olvasni és most tartunk ott hogy feladat van belőle még meg szerezni sem tudom a vírus miatt sajnos neten pedig nem tudom elolvasni zavar a monitor...Kérdezhetek tőled? Segítenél?
2020. máj. 25. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A filmet probáltad letölteni? Hűen vissza adja a könyvet, de a régebbit keresd 1968as.

De kérdezz és utólag is el lehet olvasni tényleg nagyon jó.

2020. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Boka,Nemecsek,Csónakos jellegzetes mondásai?


Pál utcai fiúk

Kik veszélyeztetik őket?

Miért kell megválasztani Bokát?

Hogyan fenyegeti őket az ellenség legelőször?

Milyen belső széthúzás okoz gondot?

Kik hajtották végre a sikeres ellenakciókat?

Kik vettek részt a végső összecsapásban?


Melyik szereplő számára mi volt a legnehezebb döntés a regényben?

Boka,Áts Feri,Geréb,Nemecsek


Kövessétek Nemecsek,Geréb és Boka útját a regényben hol játszottak nagyon fontos szerepet?

Az iskola, A grund, Fűvészkerti kaland 1., Gittegylet 1., Fűvészkert 2., A haditerv, Hadüzenet, Csata a grundon, Gittegylet 2., Gyász és megbánás


Bepótoljuk az tuti :)

2020. máj. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!