Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hány métert tesz meg egy...

Hány métert tesz meg egy fordulattal egy 66,04 cm átmérőjű és egy 50,8 cm átmérőjű kerék?

Figyelt kérdés
matek ház segítség

2020. máj. 28. 14:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehetőleg a megoldásnak a levezetését is írja le az, aki tudja a megoldást
2020. máj. 28. 14:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan általános iskola 5-6. osztályos szint. Ha annyi idős vagy, akkor viszont nem neked való még ez az oldal.
2020. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kör kerületét kell kiszámolnod.

K=2r*Pi

Szorzás megy?

2020. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, nem nekem kell. Az idősebbik fiam most 6. osztályos, és mivel a foglalkozásom révén nem vagyok otthon a reál tantárgyakban, ezért már az általános és gimnázium óta sokat felejtettem. egyébként sem voltam jó soha matematikából. Köszönöm a választ!
2020. máj. 28. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Kár volt mentegetned magad! Segítünk, de mi nem megy?
2020. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
El szeretném kerülni a félreértéseket. Én csak a fiamnak szerettem volna az egyik beadandó feladatára választ kapni, amiben nem tudtam neki segíteni. Ő ajánlotta ezt az oldalt, hogy ezen a fórumon keresztül kérdezzek rá. Ennyiben szerettem volna a segítségedet kérni. Remélem nem probléma ha tegezlek! Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
2020. máj. 28. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!