Honnan ismerős ez a zene?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy az ének tanár megosztott egy linket és azt mondta, hogy a szüleink biztos ismerik... Ha felsmertük, akkor meg kell írni, hogy honnan ismerjük. Légyszi segítsetek. Apa azt mondta, hogy valamilyen reklám zenéje lehet. Kíváncsi vagyok, hogy ti honnan ismerhetitek. Ha ismeritek, légyszi írjátok le.


https://www.youtube.com/watch?v=Ybg2BEy_pu0



2020. máj. 29. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé népszerű zene, így sok helyen felbukkant.Reklámoktól kezdve a filmeken át mindenhol. Én még könyvben is láttam ennek a zenének a címét, mint ajánlott aláfestő zene.Ha rányomsz a linkre tudsz szemezgetni belőle, hogy honnan lehet ismerős, de szerintem a tanárod ezek közül Monty Python csapatára gondolhatott vagy a 1980-as olimpiára.


Link: [link]

2020. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!