Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a válasz ezekre ? Fizika

Mi a válasz ezekre ? Fizika

Figyelt kérdés

Hogy írható fel az Ohm-törvény a teljes áramkörre?

Mit nevezünk elektromotoros erőnek?

Mit fogalmaz meg Faraday I. törvénye?

Mit nevezünk gázkisülésnek?



2020. máj. 30. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ez szimplán lustaság részedről... Nyisd ki a tankönyved!
2020. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a véleményed kérdeztem, senki nem kiváncsi rád :)Segítséget kertem s mint nem ismered a helyzetem semmi jogod sincs ítélkezni, belém kötni. Viszlát!
2020. máj. 30. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ne is haragudj meg kérdező, de igaza van az elsőnek.

Abban igazad van, hogy ez az oldal segítség kérésre lett kitalálva, de csak olyasfajta segítség kérésre amit a Google képtelen megoldani. Ezt mind megtudja oldani és mire kiírtad a kérdést, rá is kereshettél volna és meg is csinálhattad volna.

Egyébként átérzem a helyzeted mert én nekem is a f**zom ki van az egésszel de legalább a jó öreg magyar "ottba**zamegazisten" mentalitás alapján megoldom :D

2020. máj. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tom Benko ***** válasza:
GIYF, WPIYGF. RTFM. OYB! Ennyi. Nomeg jó lenne valami csiholmányt is ide írni, hogy mennyire jutottál egyáltalán a válasszal.
2020. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi bajod van?
2020. jún. 1. 14:17
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Nem szeretem a parazitákat.
2020. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!