Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A kép jobb szélén és a kép...

A kép jobb szélén és a kép jobb oldalán ugye nem feltétlenül ugyanazt jelentik?

Figyelt kérdés

Vagy:

A lap jobb oldalára rajzol.

A lap jobb szélére rajzol.


Szerintem a lap jobb oldalára rajzolni azt jelenti, hogy valahol a lap közepe és jobb széle között. A szélére rajzolni pedig a szélére vagy nagyon közel ahhoz.


2020. jún. 1. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon precíz akarsz lenni lehet mondani, hogy nem ugyan azt jelenti, de per pillanat nem tudok olyan helyzetet elképzelni, ahol ez olyan nagy külömbséget jelentene. Szerintem ha valaki azt mondja neked, hogya lap jpbb szélére rajzolj, ugyan azt fogja érteni alatta, mintha azt pondaná, hogy a lap jobb oldalára rajzolj. Ha nem vagy benne biztos, rákérdezhetsz, hogy mennyi helyet hadj ki. Ha fontos, hogy a szélén lévő 2 centiméterre rajzolj, akkor meg valószínű így fognak fogalmazni.

Nem tudom mivel kapcsolatban fontos ez a kérdés, így ennyit tudok csak mondani.

2020. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod, hogy rajzoljon a jobb oldalra, attól ő még rajzolhat a szélére, mivel az is a jobb oldalon van. Tehát ha azt mondod, hogy a jobb szélére, az konkrétabb, míg a jobb oldal több lehetőséget hagy.
2020. jún. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!