Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Jani anyukájának négy gyereke...

Jani anyukájának négy gyereke van. Az első Április, a második Május, a harmadik Június. Hogy hívják a negyediket?

Figyelt kérdés
Jani anyukájának négy gyereke van. Az első Április, a második Május, a harmadik Június. Hogy hívják a negyediket?

2020. jún. 5. 04:38
 1/8 anonim válasza:
100%
Jani
2020. jún. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Haha, becsapós. Szerintem Július.

Na, de viccet félretéve Jani.

2020. jún. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Július? Bár inkább Jani. XD
2020. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Hogy hívhatnak Áprilisnak, Májusnak és Júniusnak valakit? Ezek nem engedélyezett keresztnevek. Lehetnek esetleg családnevek - három különböző apától? Ez esetben viszont nincsenek semmilyen összefüggésben azzal, hogy Jani a negyedik.
2020. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Janinak. Ez jó volt!
2020. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem angolul volt? Mert angolul tényleg vannak ilyen nevek.

És még Julius is, ami magyarul Gyula lenne.


A Janit én sem értem.

2020. jún. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jani egy mindenképpen Jani van köztük xD Így van. Verne Gyula sem egy magyar író, hanem francia és júliusnak hívják, nem gyula
2020. jún. 7. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Jules. Jules Verne.
2020. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!