Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Meg tudnátok oldani nekem egy...

Meg tudnátok oldani nekem egy főiskola/egyetem szintű elektronika házi feladatot (beadandót)?

Figyelt kérdés
A távoktatás alatt a tanár egyik órát sem tartotta meg, azt ígérte hogy legalább a gyakorlati órákat megtartja de végül azt is elsunnyogta. Köszönöm de olyan válaszokat nem várok hogy "miért nem jeleztük az iskola felé" és társai. Megtettük, de már későn, de ez nem változtat a tényen hogy a leadandókat meg kell csinálni. Hatalmas segítség lenne, ha kell fizetek is érte.

2020. jún. 8. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szaktársak? Vannak?
2020. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vannak de mivel senkinek nem volt megtartva az órák, tananyag nem elérhető, így senki nem tud semmit. A tanár pedig idén van először, kérdeztük a felsőbb éveseket akiknek már megvan ez a tárgy hogy tudnának-e segíteni, de mondták hogy ehhez a tananyaghoz hozzá sem tudnak szólni mert nekik még más tanár oktatta, és ezerszer könnyebb volt. De ismételten: az írjon legyen szíves aki tud segíteni. Én sem vagyok se gyámoltalan, se lusta. Csak kifogytunk a lehetőségekből ezért is írtam ide ki a kérdést, amit már lehetett megpróbáltunk mi is..
2020. jún. 8. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:

És felsőbb évesek?

Mi ezeket mindig egyetemi társaságban oldottuk meg. De nekem már 12 éve volt, semmire nem emlékszem villamosságtanból :(

2020. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszomban (2.válasz) ezt is leírtam, hogy ezzel amit írtál mi a helyzet. Sajnos ez sem opció.
2020. jún. 8. 17:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez az ország az oktatási rendszerek ékköve...
2020. jún. 8. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen feladat lenne? Én már rég végeztem, nem biztos, hogy tudok segíteni, de azért megpróbálhatjuk, hátha.
2020. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha elküldöd, ránézhetek.
2020. jún. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!