Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Google kerdovnel ezt hogy...

Google kerdovnel ezt hogy lehet megcsinalni?

Figyelt kérdés
Vannak allitasok amiket 5 foku skalan lehet ertekelni, ezeket hogyan tudom 1 tablazatba osszeszerkeszteni hogy ne allitasonkrnt jelenjen meg az 5 fokozat?
2020. szept. 29. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem mit szeretnél. A táblázat fejlécében a kérdések vannak és a megfelelő kérdés oszlopába kerül a rá adott válasz.
2020. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ugy akarom de most ha a + jelre kattintok egyesevel tudom irni a kerdeseket nem tombositve tablazatba...
2020. szept. 29. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaa! Válaszd ki a feleletválasztós rácsot.


A sorhoz írd a kérdéseket, az oszlophoz pedig a számokat 1-5-ig.

2020. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vurugya béla ***** válasza:
Feleletválasztó rács kell akkor, ha minden válasz 1-5 lesz. Az oszlopokhoz írd be a számokat 1-5-ig, a kérdéseket meg töltsd ki. Nézz bele a lehetőségekbe, minden dobja magát, mint a hathuszas lecsókolbász!
2020. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Példa:

[link]

2020. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi sikerult! :)
2020. szept. 30. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!