Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudna vali segíteni ebben az...

Tudna vali segíteni ebben az angol feladatban?

Figyelt kérdés

Complete the text. Use one word only for each gap.

Hi Josh, Do you have any plans for the summer holidays? If not, do you 1____________ joining me and my parents at Center Parcs? We're 2____________ to go to the one in Sherwood Forest for a week in August. 3____________ there are four of us, we can 4____________ in one of the new Treehouses – they look really cool! We could 5____________ computer games in the special Games room and 6____________ barbecues on the balcony. Or we could go for bike 7____________ in the forest and do lots of other outdoor activities. If you're free, 8____________ don't you come with us? It 9____________ be really great fun! But, if you can't 10____________ it, no problem. Let me know!

Bye for now, Dave


Szerintem a megoldások:

Can

Want

Total

Settle

Play

Fry

Together

Can

Will

Join.

De nem vagyok bennük biztos.Ha valaki segít, azt előre is megköszönöm



2020. okt. 20. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. can biztos nem, mert az nem főige. Az én tippem "mind".

2. a want biztosan nem jó, ing formula kell. A tippem "planning".

3. A tippen "since" vagy "as".

4. Inkább "stay".

5. ✓

6. Talán inkább "make" vagy "have".

7. Szerintem "trips".

8. "why"

9. ✓

10. "make"

2020. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3. "If" Az hogy négyen lesznek-e, attól függ, hogy Josh velük tud-e menni, ezért a feltételes mód is jó. Főleg, ha például csak akkor lehet faházat bérelni, ha legalább négyen vannak.


Amúgy az #1-ben jók a megoldások.

2020. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vali segített?
2020. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!