Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok ebben segíteni?...

Tudnátok ebben segíteni? Egyáltalán nem értem sajnos. Melyik kérdésre, melyik költői képet kell írni?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 28. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, mire kell, mert néhányat tudok, de nem mindet
2020. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Irodalom hazi.
2020. okt. 28. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
oké akkor én leírom, amikre gondoltam, de ennek kb annyira lehet hinni, hogy én mérnöki egyetemei hallgatóként írom, szóval mások majd jremélem kijavítják. az 1-es szerintem teljes metafora, 2 szerintem biztosan megszem, 3-as hát ez az édes mostoha, ha jól tudom úgy tanultuk akkor ez egy oximororon, gondolom akkor ide jön az ellentét, 4-es szerintem megszem és hasonlat is, 5- metafora tutira szerintem teljes, 7-megszem és hasonlat is, 8-megszem, 9-alliteráció, 10 ezt nagyon nem tudom, de elléntétet rá lehet fogni, 11-passz. Bocsi én is csak ennyit tudok
2020. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
erre jegyet is kaptok, vagy csak az a lényeg, hogy meglegyen, előző vagyok
2020. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jegyet is szerintem, eselyes.
2020. okt. 28. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:

1csonka metafora 2 megszemelyesites

3 ellentét 4hasonlat 5metafora(?) 6alliteráció 7hasonlat és megszemelyesites 8 megszemelyesites 9alliteráció 10ellentét és megszemélyesítés 11fokozás

2020. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2 metafora nem biztos, mi csak a sima metaforát tanuljuk, a többi jó #6os vagyok
2020. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszönöm a pontosítást, csodálom, hogy ennyit eltaláltam :'D
2020. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!