Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítsék kellene az alabbi...

Segítsék kellene az alabbi feladathoz?!

Figyelt kérdés

Kosztolányi Dezső: Aurelius novella

Kövesd nyomon a filozófiai megismerés mozzanatait:

-rácsodálkozás

-kételkedés

megrendülés: eredményképpen önmagunkra és a világhoz fűződő viszonyunkra is rádöbbenünk

[link]


Holnap reggelig kellene a feladat, ha tudna segíteni valaki. Egy értelmezésre/elemzésre lenne szükségem a fentebb leírt szempontok szerint:)

Nagyon szépen köszönöm, előre is:))



2020. nov. 12. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy írjuk meg helyetted a házid?
2020. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan:))) Nem vagyok humán beállítottságú, nem mennek nekem az ilyenek:((
2020. nov. 12. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szerintem írd ki, hogy mennyit fizetsz érte, akkor talán kapsz ajánlatot. Az, hogy ingyen dolgozzon neked valaki a "hála" kedvéért szerintem nem fog menni. Gondolom mint nem humán beállítottságú ezt valószínűleg megérted.
2020. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, megértem:)) Nem tudtam, hogy ez nem így megy😅 Egy házi miatt nem nagyon akarok fizetni, inkabb akkor az 1es😆
2020. nov. 12. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogja neked senki megcsinálni ingyen, a saját hazimat is sokszor lusta vagyok megcsinálni, nem hogy másét. Inkább kérj meg egy, osztálytársat, hogy, segítsen. (Ne az utolsó pillanatban)
2020. nov. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, azért köszönöm szépen:))
2020. nov. 13. 07:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Megírjam a házidat? Xdd, bocsi de nem.
2020. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!