Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerinted milyen előnyei...

Szerinted milyen előnyei vannak a digitális oktatásnak?

Figyelt kérdés
Azt a házi feladatott kaptam, hogy írjak 200 szavas dolgozatot , hogy diákok szemszögéből milyen előnyei vannak a digitális oktatásnak , és érdekelne engem, hogy mások szerint milyen előnyei is vannak

2020. dec. 3. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Kb csak annyi, hogy nem kell utazni, sokáig lehet aludni, az unalmas órákon feltűnés nélkül foglalkozhatsz mással, például senki se fogja tudni, hogy a fejhallgatóban az óra mellett zene is szól, illetve egyszerűbb puskázni.
2020. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%

Politika. Mi az, hogy csak előnyöket lehet írni? Szégyen.


Előnye kb. csak az, hogy nem kell utazni, meg otthon viszonylag kényelmesek a körülmények.

2020. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Van időm: a családra, tételek kidolgozására, aludni, takarítani, főzni.

Tudok: játszani, nyugodt körülmények között figyelni az órára, gyorsan információt keresni ha a tanár kérdez.

Nem kell: utaznom, pénzt és időt fecsérelnem az utazásra (jegyre), bepakolnom a táskába és izgulnom, hogy mit hagytam ki, a benti "nyomasztó" légkört elviselnem, a szünetekben unatkoznom.

Bónusz, hogy: nem olyan szigorúak a határidők (legalábbis nálunk), a tanárok segítőkészebbek, nincsenek megtartva a felesleges órák (pl ének, művészet stb), jó látni a tanárokat ahogy igyekeznek a legjobbat kihozni ebből.

2020. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Egyetem is számít?

Ha igen, akkor az eddig leírtak mellett szerintem nagyon nagy előny, hogy saját magam oszthatom be az időmet. Az órákat felveszik, szóval nem is nagyon követem őket, amit nem vesznek fel, azt pedig felveszem én:D Az anyagokat kiadják a legtöbb tárgyból, szóval elméletből nem kell kézzel írnom egy jegyzetet, mert lesz kiadva egy nagyon tömör valami. Vizsgán/zh-n a töltelék tárgyak csak puskázom, így azokra szinte nem is kell tanulnom.

2020. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%
Sokat gondolkodtam a kérdéseden és van egy örökké visszatérő gondolatam ezzel kapcsolatban! Szerintem a fingszag nem érezhető online! De lehet, hogy tévedek. Mindenesetre azért elmondtam a teóriám.
2020. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!