Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni ebben a...

Tudnátok segíteni ebben a 2019-es érettségi feldatban?

Figyelt kérdés

[link]


-9.es vagyok ezt kaptam házi feldatnak


-Valki tudna segíteni miket írjak (arra gondolok hogy pl mi a feladatban a válasz)



2020. dec. 17. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha megmondom a választ nem tanulsz belőle.
2020. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg forrást kérhetek?
2020. dec. 17. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért szerintem 2020-ban egy 9. osztályosnak illene annyira érteni a számítástechnikához, hogy meg tudod keresni Google segítségével azt, ami téged érdekel, nem?

Kevesebb időmbe telt beírni Google-be, hogy "érettségi feladatok", és megkeresni, mint neked kiírni a kérdést, és feltölteni hozzá a képet.

[link]

2020. dec. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez előző válaszadókkal ellentétben én felvállalom, hogy fogalmam sincs mik a válaszok. El kell olvasni a történelem könyvben az ehhez kapcsolódó részt. Gondolom tudnod kéne ha ez a feladat
2021. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!