Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene megválaszolni...

Valaki segítene megválaszolni ezeket a Hannibál filmmel kapcsolatos kérdéseket? (nem a 2001-es film, hanem a régi)

Figyelt kérdés

1. Az adott történelmi kor bemutatása néhány mondatban, amelybe a film beágyazódik.

2. Milyennek ábrázolja a rendező Hannibált?

3. Válassz (Hannibálon kívül) számodra két érdekes vagy szimpatikus szereplőt és írj róluk néhány mondatos karakterrajzot.

4. Írj legalább öt érdekes, vagy megrázó jelenetet.

5. Számodra mi volt az alkotás mondanivalója

Bármelyik kérdésre megköszönném a választ


2020. dec. 20. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem erről a filmről van szó, hanem az 1959-es történelmi filmről.
2020. dec. 20. 20:17
 3/5 chtt ***** válasza:
Azért csak olvasd végig az egyes által küldött linket, ugyanis ez a régi, '59-es nincs.
2020. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 chtt ***** válasza:
Jogos, én nem figyeltem. Valamiért a címről/kérdésről is már a Hannibál tanár úrra asszociáltam, ezért teljesen okénak tűnt az egyes hsz-e. Elnézést, kedves kérdező, az én olvasási képességeimmel van a gond, nem akartalak félrevezetni. :(
2020. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!