Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítenének az Abigél én?

Lidia___08 kérdése:

Segítenének az Abigél én?

Figyelt kérdés

1.) Mit kell / lehet a lányoknak az intézetben csinálniuk?

2.) Hogyan csúfolják egymást a város két gimnáziumának tanulói?

Milyen hagyományt őriznek a matulás lányok ezzel kapcsolatban az érettségi bankett napján?

3.) Milyen hagyomány alakult ki, hogy a lányok „férjhez mehessenek”?

Ki volt az a régi diák, aki jegygyűrűvel érkezett az intézetbe?

4.) Kicsoda Abigél? Miről híres?

5.) Milyen szabályokat kell betartani az ebédnél?



Olvastam a könyvet de a tanár olyan kérdéseket tesz fel hogy az csak na


2021. jan. 1. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy olvastad! Ha mégis, és ennyire nem maradt meg belőle semmi, akkor olvasd el még egyszer, és közben koncentrálj a kérdésekre!
2021. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Privátodra azt válaszolom, hogy igazad van, ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk föl. Ez viszont nem kérdés, hanem kérés, tehát jelentem a moderátornak.
2021. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ezek mind benne vannak a könyvbe. :) Ne hazudj, olvasd el!! Érdekes hogy "elolvastad" es azt se tudod ki az az Abigél, amiről az egész könyv szól. Ha lusta vagy valld be, inkabb ne égesd magad.
2021. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon könnyű kérdések.. Tényleg olvasd el a könyvet, nekem tetszett és nem is olyan hosszú. Nem hiszem el, hogy elolvastad, ha azt sem tudod, hogy ki Abigél.
2021. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Filmen is megnézheted, tényleg jó!


Ne úgy állj hozzá, hogy kötelező olvasmány, hanem úgy hogy egy érdekes történet. Olvasd el a könyvet, nem fogod megbánni.

2021. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!