Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kaptam egy feladatot, mégpedig...

Kaptam egy feladatot, mégpedig azt, hogy írjak egy minimum fél oldalas fogalmazást. Kaptam egy címet is: Elvette a pulóverem. Semmi ötletem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem olyan nehéz feladat, hogy magadtól ne tudd megcsinálni.
2021. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Elvette a pulóverem, ki is lehet indulni abból(másból is), hogy valójában miért vehette el a másik attól, amiért elvette.


Tegyük fel, hogy lány vette el a fiútól, miér vehette el vajon, lehet azért, mert fázik, lehet azért, mert közelebb akar kerülni a fiúhoz, de így mutatja ki felé, mi volt a reakciója a fiúnak erre.

Nem erről kell szólnia az egésznek! Lehet ez csak egy kiindulási pont,(mondjuk egy bevezetés, elvette a pulóverét, leírod a beszélgetésüket, aztán meg mondjuk legközelebb lesz egy program, hogy elmegy a srác valahova a haverjaival másnap és így meghívja a lányt is, ez csak 1 a sok lehetséges közül, nyilván nem túl izgi :D, de remélem érted, hogy mit akarok ezzel mondani) mondjuk ennek, hogy elvette a pulóverét ezért elkezdenek egymás felé közeledni, beszélgetni, aztán barátok lesznek stbstb, látod, jönnek itt a szavak, mennyi írtam 1-2 perc alatt... :D Menni fog!

2021. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek!
2021. jan. 15. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Örülök, hogy hasznos volt a válaszom. :)
2021. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
edina egy laza mozdulattal elvette a pulóverem szóltam neki hogy adja vissza de ő nem szólt semmit csak a fejecskéjét rázta közben kajánul mosolygott rám nagyon szexi volt...közeledtem hozzá hogy elvegyem de ő a háta mögé tette csinos kis karjait kinyújtva nem volt választásom dereka mellett finoman átnyúltam és...égszakadás földindulás testem hozzáért az övéhez úgy éreztem mintha ezt is akarta volna...pulzusom megemelkedett testemet elárasztotta tesztoszteron edina teljesen a hatalmába kerített egy gyors mozdulattal megcsókoltam...azóta együtt járunk..itt a mese vége.
2021. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Én azt írnám, hogy Safari parkban voltam, és amíg etettem a zsiráfot, odajött egy majom és elcsente a pulóveremet. Egy ideig nézegette, majd felvette. A többi majom meg furcsán nézett rá 😂
2021. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!