Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki került tévesen az egyiptomi...

Ki került tévesen az egyiptomi előkelők közé?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Napoleon.
2021. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mózes
2021. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr
2021. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm, hát töröm a fejem, de nekem egyiptomi előkelők közé került bibliai személyből (gondolom, róluk van szó) József és Mózes rémlik csak, de egyik se "tévesen", hanem József a saját tehetségéből érte el, Mózest meg örökbefogadta a fáraó lánya.
2021. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 chtt ***** válasza:
100%

Ha a kérdező kiírja a teljes kérdést, egy fokkal könnyebb lett volna találgatni. ;)


Ki került tévesen az egyiptomi előkelők közé? (Pótold a magánhangzókat!)

A) H_DV_Z_R_K

B) H_V_T_LN_K_K

C) P_P_K

D) P_R_SZT_K


(Kedves kérdező, tudom, piros, de nekem oly egyszerűnek tűnik, nem adnám meg a választ. Egészítsd ki - ha még nem tetted meg az elmúlt két napban -, és tippelj. Megsúgjuk, jól tippeltél-e.)

2021. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te honnan tudod, hogy ez lett volna a kérdés második fele?
2021. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 chtt ***** válasza:
100%
Beírtam a gugliba idézőjelek közé, és kiadta a Titok feladatlapot, amelyen ez a 12. kérdés. (Mi is szoktunk "titok"-olni - bocs :) -, csak angolból.)
2021. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!