Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Történelemből ezeknek a...

Történelemből ezeknek a feladatoknak mik a megoldásai?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2021. febr. 19. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
ha a kövynet lapozgatni lusta vagy, akkor használd a googlet
2021. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a választ ne gyötörd a billentyűzeted.
2021. febr. 19. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
nahát még neked áll feljebb? ez általános iskola ötödikes tananyag. én majd 30 vagyok, de emlékezetből kb a felét meg tudnám oldani. ebbe nem kéne neked se belerokkanni
2021. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Megy ez neked egyedül is, hidd el! Nem szivatásból ïrom ezt, valóban hasznodra vállik, ha tanulsz!
2021. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor amíg itt írod a hülyeségeid akár párat meg is válaszolhattál volna, úgy tudtam ez a házi rész és itt lehet kérdéseket föltenni, na mind1, miért is vártam itt normális választ... Ment a lepontozás mindenkinek, köszönöm a semmit, sajnos mást itt nem lehet tenni.
2021. febr. 19. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
A házifeladat kérdések nem azt jelenti, hogy mások helyetted megoldják a feladatokat. Szívesen segítünk ha elakadtál, ha nem tudod hogyan kezdj neki, ha útmutatásra van szükséged, de helyetted nem fogunk dolgozni.
2021. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
akkor amíg te itt írod a hülyeségeidet akár bele is lapozhattál volna a tankönyvbe. a házi feladat kategória nem azt jelenti hogy megoldjuk helyetted hanem segítünk ha valami nem megy. neked nem nem megy hanem lusta vagy.
2021. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd az első randin is szólsz valakinek, hogy segítsen? :D
2021. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ti nem segítséget kértek, hanem elvárjátok, hogy más oldja meg a feladatot helyettetek.
2021. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!