Castpocok kérdése:

A kókuszdió 10 méter magasról esik szabadon. Milyen magasságban egyenlítődik ki a mozgási és helyzeti energiája?


2021. márc. 1. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

10 méter magasságban a helyzeti energiája = m * g * h = 100 * m (most a mértékegységgel nem bajlódok)

Vajon hány méteres magasságban lesz ennek a fele?

2021. márc. 1. 10:41
 2/2 A kérdező kommentje:

5m


Köszönöm szépen a segítséget!

2021. márc. 1. 13:27