Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok ebben segíteni? A...

Tudnátok ebben segíteni? A Koszivu ember fiai c. regennyel kapcsolatos (tobbi a megjegyzesnel)

Figyelt kérdés
A bécsi forradalommal kapcsolatosan nem tudom kiszűrni a könyvből Alfonsine “feljegyzeseit” ( az o szemszogebol kene leirjam a dolgokat:/) Elkene a segitseg es mar sokat kutakodtam a neten, de errol semmit nem talaltam

2021. márc. 9. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok pofatlannak tunni, de ugye Palvicz katonai uldoztek Richardekat es annak a menete is kellene, valaki kerlek azt is le tudna irni, nagyon halas lennek erte
2021. márc. 9. 17:16
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:

Nesze B+: [link] Richárdra az "Akik igazán szeretnek"-kel kezdd el a rákeresést, utána folytasd a következő fejezetekkel, amíg el nem jutsz a Palvicz-cal vívottt párbajig.

Alphonsine-re kicsit hamarabb kell kezdeni rákeresni az első könyv végéig.

2021. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen igy utolag is:D
2021. máj. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!