Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Turizmus káros hatásai a...

Kerekes Panni kérdése:

Turizmus káros hatásai a környezetre beadandóban valaki segítsen!?

Figyelt kérdés

A lényeg a lényeg, hogy eléggé elakadtam a feladat kidolgozása közben. Egy ppt kell csináljak a Turizmus káros hatásai a környezetre címmel. A következő követelményeknek kell benne lennie:

-Turizmus fogalma (ez kész van)

-Mire használ energiát a turizmus (kész)

(És innentől fogva vagyok nagyon elakadva...)

-Közvetve, vagy közvetlenül hogy szennyezi a környezetet a turizmus

-jövőbeli lehetőségek, azaz hogyn tovább?

-mi az a fenntattható turizmus?

(És innentől már szintúgy kész)

-konklúzió

-források

-Elköszönő dia


Nem tudom hogy esetleg hol találnék ezekre válaszokat mivel már vagy 3 óraja az internetet bújom és semmit nem találtam:(... Esetleg ha van ötletetek, példátok, hogy mit írhatnék ezekhez akkor az nagyon jól jönne<3


Mihamarabbi válaszokat köszönöm😃



#hatás #turizmus #PPT #beadandó #Környezetre káros
2021. márc. 24. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már az összesen voltam még angol oldalakat is meglátogattam de kifejezetten a feltételre nem volt válasz...
2021. márc. 24. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt megtaláltad a fenntartható turizmus témában?


[link]

2021. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez lehetne illusztráció:

[link]

2021. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát sokat segítettetek<3
2021. márc. 24. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Az intelligencia és az előregondolkodás nem terjed el addig, hogy ha eldobok egy szemetet, akkor más is eldob egy szemetet és meg fog szűnni az, amiért oda megyek: szemétben élni lehet a városban is. A természet megszűnik. Az az érték, amiért kimegyek a természetbe, azt pont rongálja.


Eldobált energiaitalos dobozok megjelentek a természetben.

Ha annyi energiát nem ad az energiaitalos doboz, hogy azt a könnyű, anyagot ne tudd hazavinni, ahonnan hoztad, akkor felesleges volt megvenni.

2021. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem turizmus, de ez is jó ki video


[link]

2021. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!