Ha valaki letudná vezetni a feladat megoldását, azt megköszönném!2021. márc. 26. 19:02
1/2 anonim válasza:
R=22,5, a=20
sin32°=m/a => m=a*sin32°
cos32°=t/a => t=a*cos32°
r=R-t
Helyettesíts be a képletekbe!
2/2 anonim válasza:
Azért ez nem egy atomfizika, legalább lerajzoltad?