Valaki segítene?

Figyelt kérdés

csak egy kis help kéne. Mivel én seeretem a törit de amióta online oktatás van nem igazán értek semmit. És ugyanígy vagyok ennél a felmérőnél is. -_- nemtudom hogy mit ért ez alatt a kérdés. ha valaki legalább az egyiket leírja valaki azzal nagyon sokat segítene mert ha 1 et valaki leír akkor megvan a jó jegyem mert ezen a feladaton kívül mindenem hibátlan. köszi



Fejtsd meg mit rejtenek a meghatározások! Egy szóval válaszolj! (9 p.)

- a francia nemzeti himnusz:


- Napóleon első száműzetésének helye:


- Titkos, falba épített fiók:


- XVI. (16.) Lajos dinasztiája:


- az 1756- 1763 közötti háború neve:


- Charlotte Corday gyilkolta meg 1793- ban:


- a bécsi kongresszuson részt vevő orosz cár:


- az amerikai törvényhozó testület:


- „Minden ember …. teremtetett”:



2021. ápr. 13. 08:24
 1/7 krwkco ***** válasza:
77%

De jó lenne, ha lenne interneted...

Akkor bármelyik kérdést, bekopipésztelhetnéd a google-ba és szinte mindegyikre kapnál választ. Jó eséllyel még a találati linkeket sem kell megnyitnod.

2021. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Mi az, hogy nem érted, hogy mit ért ez alatt a kérdés? Szerintem elég egyértelmű, hogy egy szóval kell ezekre válaszolni, mivel egy szó rá a válasz. Ez elég kifogás szagú, pedig tök könnyű és rövid a feladat.
2021. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én ekcsöli nem értem
2021. ápr. 13. 10:17
 4/7 krwkco ***** válasza:

Egyet segítek. Beírod a google-ba, hogy a francia nemzeti himnusz.

És ez az első találat, nem is kell megnyitni:

"Franciaország himnusza – Wikipédia [link] › wiki › Fra...

A francia nemzeti himnuszt (La Marseillaise) nevével ellentétben nem Marseille-ben, hanem Strasbourgban írták, mégpedig egy francia műszaki tiszt, Rouget de ..."

És ez a válasz: La Marseillaise. Vagy kicsit lejjebb, névelő nélkül: Marseillaise

2021. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösz. le veszem a kérdést mert pont a himnuszost nemtudtam csak :D
2021. ápr. 13. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
De a leveszem egy szó ám!! Mert az igekötő és az ige között nincs másik szó, de le akarom venni már külön írva jó.Mert a levesz tartozik együvé. Nyelvtanból is jó vagy?
2021. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
folyt.: abban tudok segíteni, ha kell.
2021. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!