Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud segíteni történelem...

Valaki tud segíteni történelemben?

Figyelt kérdés

Ez a szóbeli érettségi 5. tétele. Megvan esetleg valakinek kidolgozva?



5. tétel: Ismertesse Mária Terézia és II. József reformjait!


-Értelmezze a felvilágosult abszolutizmus fogalmát!


-Mária Terézia és II. József intézkedéseinek mozgatója, célja.


- Értékelje az uralkodók személyiségét és rendeleteik felvilágosult elemeit!


Nagyon megköszönném, ha valaki segítene.



2021. ápr. 15. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Nem fogjuk ki dolgozni helyetted ezt neked kell megoldani elvégre te fogsz érettségizni és ott sem lesz segítséged annyi lenne az egész Buksi, hogy beírod google be hogy Mária Terézia és a többi kidob egy oldalt kinyomtatod megtanulod hogy bemásolod és kész!
2021. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krwkco ***** válasza:
93%

#1

A kérdező nem azt kérte, hogy dolgozzuk ki helyette a tételt. Azt kérdezte, hogy valaki másnak -gondolom érettségizőnek- van-e ilyen kidolgozott témája.

Amikor én érettségiztem, mi is megosztottuk a tételeket és így tanultunk. Az is lehet, hogy a kérdező magánban fel tud ajánlani csereként más, általa megírt témakört.

Egyébként a googlizás is jobb, mint a semmi, ebben igazad van.

2021. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

2! Nalatod! Akkor miért kell lepontozni?


Jól bevédted, tisztában vagyok vele, de azzal tanulna igazán, ha magának oldaná ezeket meg! Csak írásbeli lesz, 100x jobb helyzetbe vannak, mint az elmúlt években evtizedekben és ezt sem hasznalja ki, meg azt a kicsi munkát is, amit épp tenni kene erte, azt a kis hangyamorzsat is elvarja, hogy mi oldjuk meg...


Na de hogy segitsek is mert látom kérdező a lepontizason kivul nem sok mindenhez értesz , fel mész facebookra beirod erettsegi tételek 2021 és ott segitenek!!!!!!

2021. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából én csak egy olyan oldalt kerestem volna, ahol jól, tartalmasan fent vannak a tételek. Egyébként a kérdés kiírása után én is megtaláltam, amit linkeltetek, azt tanultam ez idáig. A második, harmadik válaszolónak köszönöm szépen a segítségét, nagyon jóindulatúak. Az elsőnek üzenem, hogy persze, értem amit írt, de én nem szeretem ha így kioktatnak. A pontozás meg a válasz minőségétől függ, számomra nem volt hasznos a válasz, ezért ki is nyilvánítottam, nem személyeskedésből volt.
2021. ápr. 15. 14:47
 6/9 krwkco ***** válasza:

#4

Nem én pontoztalak le. Nekem most 71 a százalékom, ahogy a 4 kérdésnél a második értékelésen láthatod is. :-)

2021. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pontozással ne törődjetek! Vannak itt olyanok, akiknek lövésük sincs a kérdésről, nem válaszolnak, csak lepontoznak. Hogy ez mér jó nekik, azt nem tudom, de több száz lepontozást csinálnak naponta. Remélem, hogy még lesz ennél nagyobb örömük is az életben.
2021. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha rám írsz privátban, akkor elküldöm
2021. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kérdésed van a tételekkel kapcsolatban, nekem nyugodtan írhatsz.(:
2021. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!