Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Beadandóba elfelejtettem a...

Beadandóba elfelejtettem a forrásokat megjelölni és már feltöltöttem Moodle-ba, a határidő meg lejárt. Akkor ez így kapa?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanártól függ.
2021. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Ez bizony kapa. Gondolj bele mi lesz ha nagy leszel es dolgozni fogsz es elfelejtesz valamit, ami tobb millio forintos kart fog okozni. Figyelj jobban legkozelebb!
2021. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Irj az oktatonak mailt es ahhoz csatold a helyes hivatkozasos doksit. Mondd neki, hogy lemaradt es szeretned javitani.
2021. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engedte Moodle-ban szerkeszteni a leadott munkát és így beleírtam a forrásokat de így meg azt írja hogy 12 órával később adtam le... A tanár látja hogy az elsőt mikor töltöttem fel vagy csak a véglegest?
2021. ápr. 17. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen írj neki nehogy azt higgye hogy x órával később adtad be. Szerintem az utolsó dátumot látja csak. Hátha ír valaki aki biztosan tudja. Majd írj mi lett.
2021. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írtam a tanárnak, kérdés mennyire olvassa az emaileket mert van aki egyáltalán nem.
2021. ápr. 18. 01:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Leírtam neki a problémát amit nektek is és csak annyit írt vissza hogy eszerint fogja értékelni. Most ez nem tudom mit jelent, hogy a késés szerint értékeli vagy hogy elhiszi nekem hogy tényleg időben fel volt töltve.
2021. ápr. 18. 09:31
 8/9 krwkco ***** válasza:
100%
Az, hogy "eszerint fogja értékelni", szerintem azt sugallja, hogy tudomásul vette a mail-ben leírt információt. Vagyis azt, hogy volt forrásod és a forrás nélküli változatot időben beadtad. Én reménykednék. :-)
2021. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is reménykedek :D
2021. ápr. 18. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!