Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A tanárunk adott egy videót a...

Melus Pelus kérdése:

A tanárunk adott egy videót a Szigetvári ostromról, hogy írjunk belőle 10-15 mondatos fogalmazást, de én sohasem voltam fogalmazás írásban jó és a videó is elég gagyi. Kaphatok egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Előre köszi

#történelem #Szigetvári ostrom
2021. máj. 16. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírod, hogy mennyire gagyi a videó, és ezért nen tudsz róla normális fogalmazást írni.

Hidd el, ha másnak nem, legalább ennek később is hasznát fogod venni; egy tanult ember képes a gondolatait összeszedni és pár mondatban leírni.

2021. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálni, amiben eleve jók vagyunk, általában kevéssé fejleszt minket. A fejlődésünk leginkább az erőfeszítéseink eredménye. Úgyhogy szerintem veselkedj neki annak a fogalmazásnak magad. A rászánt időd meg fog térülni.
2021. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvass utána, és írd oda hogy tényleg a videóról nem tudtál általad jónak talált gondolatokat írni, ígyhát utánanéztél, hogy mi volt ez a híres szigetvári ostrom, és inkább most ebből írnál át, fogalmaznál át néhány gondolatot/mondatot//// az lenne a legjobb, ha abból összegeznéd, ha abból írnál egy összegzést saját gondolataiddal; tehát ezt írd; amit ide a saok perjel UTÁN írtam.
2021. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!