Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni egy bemutató...

Tudnátok segíteni egy bemutatóban? mára kéne,de nagyon beteg voltam és nem volt erőm megcsinálni a tanár meg azt mondj"kifogás es 1-est ad". Tehát a valamelyik megújuló energiaforrással kéne egy bemutató.

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Most egy ppt-t vársz a gyakori népétől?
2021. okt. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krwkco ***** válasza:
95%
Mi a gond a ppt-vel? Választasz egy oldalformátumot. Beírod a keresőbe, pl. hogy szélenergia. Bekopizol néhány képet, meg némi szöveget és kész.
2021. okt. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

"kifogás es 1-est ad"

És igaza is lesz! Ha ma már mész suliba, akkor tegnap már nem lehettél annyira beteg, hogy ne tudtad volna megcsinálni; ha meg az voltál, akkor meg ma még nem kéne suliba menned. Amúgy meg valóban nem több 15 percnél egy ilyet összedobni.

2021. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap egésznap orvosnál voltam.. messzebb a városomtól. Aztán este 9-kor értem haza hidd el nem volt kedvem még ppt-t is csinálni
2021. okt. 12. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!