Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy 3000-4000 szavas angol...

Egy 3000-4000 szavas angol esszének mi lenne jó téma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kell egy 3000-4000 szavas angol esszét írnom.

Kell bevezetés 4-5 fejezet kb es egy lezáró rész.

Nem tudom mi lehetne a témám ami érdekes és nem unom el én se írásnál, se a tanár mikor olvassa.

Gondoltam, hogy esetleg valami pszichológiai téma vagy ahhoz hasonló egész jó lenne. De nem tudom pontosan mit szeretnék.

Pár ötlet nagyon jól jönne, plusz bármi tapasztalat ha van ilyesmi feladattal

Előre is köszi :))



2021. nov. 1. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy ilyen hosszúságú szöveget, hogy lásd, mennyi az annyi.

Bármi lehet, az a lényeg, hogy angolul legyen? Vagy fontos, hogy "esszé" legyen a műfaja?

2021. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kell esszének lennie, ilyen reseach paper inkább. De amúgy teljesen szabadon, nem kaptunk túl sok konkrétumot csak h legyen fejezetekre bontva
2021. nov. 1. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Research paper? Akkor előbb valami kutatást kéne végezni, és aztán nekiülni ennek, nem?
2021. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hangzik a konkrét feladatleírás?
2021. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3: igen, viszont ha nem tudom mi legyen a témám, úgy kicsit nehéz lesz kutatni ://


4: sehogy, mármint a tanárnő elmondta hogy kell, elmondta a határidőket és hogy az egészből kell majd egy előadást is csinálnunk

Research paper de nem kell a forrásokat elemezgetni csak leírni és a nagy témát kisebb fejezetekre bontani és ugye azokat is elnevezni


csak a témát nem tudom mi legyen, nagyon válogatós és bonyolult a tanárunk és ha nem tetszik neki a téma akkor simán lehúzza az egészet

2021. nov. 1. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit tanít egyáltalán?
2021. nov. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen szak, milyen tárgy ez egyáltalán?
2021. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!